O mnie

Poznajmy się

O mnie

Nazywam się Iwona Gołębiowska i jestem dyplomowanym instruktorem Pilates. Moja praca nad kontrolą ciała i ruchem zaczęła się w zespole tańca współczesnego „AGE” przy Świebodzińskim Domu Kultury, którego byłam wieloletnim członkiem. Taniec oraz aktywność fizyczna zawsze były nieodłącznym elementem mojego życia. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły – Edukacja w Sporcie w Warszawie o specjalności trenersko – menedżerskiej. Posiadam również uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością „fitness – nowoczesne formy gimnastyki”.

Wraz z nabywanym doświadczeniem poszukiwałam formy ruchu najbardziej odpowiadającej mojemu temperamentowi i poczuciu świadomości ciała. Rozpoczęłam szkolenia w Open Mind Pilates School w Szczecinie. To właśnie w tym miejscu zaczęła się moja przygoda z metodą Pilates.

Trening Pilates stał się moja pasją, jednocześnie sposobem na życie i pracą. To wspaniała praca z własnym ciałem, którą dzielę się z innymi . Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z ludźmi na różnych poziomach zaawansowania oraz w różnym wieku.

Uważam, że każdy świadomy, ukierunkowany ruch jest znakomitą metodą na równomierne wzmocnienie ciała, poprawę samopoczucia oraz jego odprężenie.
Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych na matach oraz z użyciem drobnych sprzętów takich jak: easy ball , body ball, roller, band, magic circle. Byłam uczestniczką wielu szkoleń i warsztatów.

Moim celem jest ciągły rozwój, dlatego w trakcie prowadzenia ćwiczeń chętnie podejmuję nowe wyzwania. Praca nad samym sobą jest dla mnie bardzo ważna, jak i dobre samopoczucie osób które spotykam na zajęciach. Możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywanie wiedzy jest moją siłą, a zarazem pasją. Fascynacja do metody Pilates jest moja drogą i celem do lepszego zrozumienia, jak funkcjonuje ludzkie ciało, jakie są jego możliwości i co możemy dzięki temu osiągnąć, jak możemy zmienić swoje życie i je polepszyć.

Serdecznie zapraszam do Studia Pilates „Ciało & Zdrowie”

Kwalifikacje