Zobacz co mówią o nas inni

Opinie klientów

Zajęcia zmieniły moje życie

Na zajęcia pilates chodzę już ponad dwa lata i cały czas odkrywam w tych treningach coś nowego… najbardziej podoba mi się holistyczne podejście: to nie tylko praca z oddechem i własnym ciałem ale i głęboki relaks, wyciszenie, dobre samopoczucie. No i oczywiście nie sposób nie wspomnieć o Pani Trener - osoba niezwykle profesjonalna, z pasją, indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Mogę śmiało powiedzieć, że zajęcia pilatesowe zmieniły moje życie: moje ciało jest gibkie, sylwetka wyprostowana, nic mnie nie boli jestem spokojniejsza, mam głębszy kontakt z ciałem i ze swoim wnętrzem. Serdecznie polecam każdemu, kto w tym zabieganym świecie chciałby spotkać się w ciszy z samym sobą
Gosia

Mega pozytywna atmosfera

Uczęszczam na zajęcia Pilates u Pani Iwonki dopiero 2 miesiące, ale napewno będę regularnie brała udział w tych zajęciach, mega pozytywna atmosfera. Pani Iwonka to bardzo ciepła i pełną profesjonalizmu osobą, zajecia dają "wycisk" i jednocześnie niesamowicie relaksują i wyciszają
Dorota

Polecam pilates

Uważam, że są to ćwiczenia dla osób w różnym wieku. Ruch wyzwala pozytywną energię i na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że wzmacnia mięśnie przez co mniej odczuwam różne dolegliwości. Poprawia ogólną sprawność co dla osoby w moim wieku jest bardzo ważne. Polecam pilates!
Jola

Pilates z pasją

Prawdziwy pilates prowadzony z pasją i znajomością tematu. Jak ćwiczę i słucham to wiem po co i dlaczego wykonujemy każdy ruch… lepsza sylwetka, radość i zażegnany ból pleców to skutki uboczne
Agnieszka

Balsam na kręgosłup!

W pigułce: kameralne grupy, precyzyjne instrukcje co do wykonywanych ćwiczeń. Profesjonalizm👍. Balsam na mój kręgosłup!
Magda

Super instruktorka

Pilates uwolnił mnie od bólu pleców, delikatnie wyrzeźbił figurę. Dzięki niemu wzrosła moja świadomość ciała. Najlepsza na zajęciach z Iwoną jest atmosfera.
Ewa

Polecam każdej kobiecie!

Polecam zajęcia w Studio Pilates z Panią Iwoną każdej kobiecie, w każdym wieku. Chodzę na zajęcia od trzech miesięcy i czuję się po nich fantastycznie. Pilates mnie odpręża i działa jak masaż na mój kręgosłup, a zajęcia Bbarre dbają o moją kondycję i pomagają zrzucić kilka kilogramów.
Justyna

Z całego serca polecam

Z całego serca polecam Pilates u Pani Iwonki. Nie ważne ile masz lat - od 20 tki do 70 tki- dasz radę 😊 ciało jest sprężyste i bardziej zbite 😊mięśnie bardziej wyrzeźbione, pośladki jędrne jak brzoskwinia 😊i mega fajna rodzinna atmosfera
Karina

Relaksujący pilates

Pilates u Pani Iwonki jest bardzo relaksujący, daje poczucie pozytywnej energii a także ciało robi się silne i sprężyste. A na drugi dzień jest moc i chęć działania.
Dominika

Zajęcia prowadzone z pasją

Świetne zajęcia, prowadzone z autentyczną pasją. Iwonka potrafi zarazić chęcią dbałości o siebie. Uczy świadomości ciała. Zajęcia niebywale relaksują i stanowią miły przystanek w życiowym pędzie. Polecam!
Honorata

Uwielbiam ten power!

Pilates z Panią Iwonką to radość życia😘 Ćwiczenia prowadzone są rewelacyjne, ciekawie w bardzo miłej atmosferze pokonujące swoje słabości💪 Świetnie działają na kręgosłup, pośladki i uda. Pani Iwonka to pełen profesjonalizm ❤️, bardzo sympatyczna osoba potrafiąca zmotywować i zachęcić do ćwiczeń. 👍 Po zakończonych ćwiczeniach człowiek już czeka i myśli o następnym treningu. ❤️ Z uśmiechem wchodzi na salę pełną sympatycznych osób kochających sport. 💪 Zajęcia Bbarre to dopiero jest petarda. ❤️ Uwielbiam ten power, jest moc 🔥 Przyjdź, 💪zobacz, 💪 spróbuj i ciesz się życiem 😘 Warto spróbować czegoś fajnego i z taką trenerką mieć zajęcia to czysta przyjemność.
Ewelina

Polecam to miejsce!

Studio Pilates Ciało i Zdrowie... polecam to miejsce. Prowadząca profesjonalna oraz wyrozumiała. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze oraz z super osobami. Pilates idealnie sprawdza się przy mojej pracy siedzącej. Super mnie rozciąga jednocześnie nie powodując, że jestem mocno zmęczona. Zajęcia z Iwonką to sama przyjemność.
Magda

Najlepsza forma relaksu!

Do Studia chodzę na zajęcia już parę lat. To dla mnie najlepsza forma relaksu i ćwiczeń dla ciała i głowy przede wszystkim. Prowadząca je Iwonka robi to z wielką pasją i zaangażowaniem. Przed i po zajęciach jest czas na rozmowy i śmiechy, ale czas ćwiczeń to godzina na wyciszenie i skupienie na oddechu i ruchu. Uczestniczki to wspaniałe kobiety. Każda czuje się tu swobodnie bez względu na wiek, figurę czy kondycję. Panuje tu serdeczna atmosfera. Godziny poranne i popołudniowe sprawiają, że nawet osoby pracujące na zmiany mogą uczestniczyć bez problemu. Miejsce jest świetnie dostosowane. Przygaszone światło, relaksująca muzyka i czystość tego miejsca sprawiają, że czuję się tu zawsze komfortowo. Polecam każdemu te zajęcia, ponieważ każdy potrzebuje momentu na zatrzymanie się w pędzącej rzeczywistości.
Agnieszka